All for Joomla The Word of Web Design

طراحی دکوراسیون داخلی

راهنمایی برای طراحی دکوراسیون داخلی: 100 کارشناس بهترین راهنمایی و نکات را به اشتراک می­گذارند.

طراحی داخلی موضوعی معروف است زیرا برای همه قابل دسترسی می باشد. شما لازم نیست که یک طراح داخلی باشید و یا حتی خانه خود را برای شرکت در آن به حراج بگذارید، همه چیز در مورد ایجاد فضا با آنچه که در دسترس دارید می باشد. طراحی داخلی می تواند به معنای استفاده از تخفیف هزینه طراحی کاغذ دیواری در یک اتاق 10 خوابه، روشنایی مجدد خانه شما و یا بازسازی مبلمان و وسایل در اتاق خواب خانه های مشترک می باشد. هر چه که بودجه و سبک داخلی شما یک چیزی است که ، همیشه کمی بر اساس توصیه های متخصص، خرج و هزینه می شود.LuxPad  بیش از 100 رهبر در صنعت و متخصصان پیشرو را گرد هم آورده تا بهترین راهنمایی های طراحی داخلی خود برای هر فضا و موقعیت جغرافیایی را به اشتراک بگذارند.

نکاتی در برنامه ریزی طراحی داخلی

هنگام برنامه ریزی ساختن خانه خود، پول را برای چیزهایی که همیشه وجود دارد، صرف کنید. معماری، شیشه و مواد اصلی را در نظر بگیرید.

کوین مک کلود، طرحهای بزرگ زنده

از خرید وسایل ضربه دیده اجتناب کنید و با دقت برنامه ریزی کنید و نگاه کنید تا مطمئن شوید که طرح و مدل به طور کلی کار می کند یا خیر.

جو همیلتون، طراح داخلی

هنگامی که شما برای اولین بار به محل جدید منتقل می شوید، با یک جلسه الهام بخش با برخی از دوستان شروع کنید. افرادی را که به آن­ها اعتماد داشته و دوست دارید را پیدا کنید، زیرا آن­ها قطعا بر اساس آنچه که در مورد شما می دانند به شما توصیه می کنند که چگونه این فضا برای شما درست و مرتب خواهد شد. این مورد هنگام deisgning یک طرح جدید مهم است.

کریستین زوزونگا، طراح

بهترین فضای داخلی فضایی است که شما و سبک زندگی تان را در نظر بگیرد. تمرکز تنها بر روی بخش ها، نتیجه مثبت نخواهد داد.

شیننا بلاز، طراح داخلی

اگر کسی به کمک طراح راهنمایی شود، توصیه های او را انجام می دهد، مراقب باشید.

آنیتا کوهن، طراح داخلی

همیشه در هنگام طراحی، قابلیت و کاربرد آن را در ذهن داشته باشید.

جانین استون، طراح داخلی

محل قرار گیری اشیا و مکان آن را در نظر داشته باشید که اغلب تعیین کننده مناسب بودن  سبک ها و مواد می باشند.

کاترین پولی، طراح داخلی

طراحی داخلی امری بسیار شخصی است، اما برای ساختن یک رویا، من همیشه آن را در فلسفه در نظر گرفتن طراحی برای مشتریانم در شرکت تورنتو، گروه طراحی داخلی در نظر می گیرم (www.tidg.ca). این فلسفه شامل ایجاد یک زیبایی دایره مانند از اتاق های لایه ای و ورقه ای که سبک جدی و همچنین شخصیت گرایی را با هم ترکیب می کند می باشد. من این نگاه را با بازی های قدیمی و جدید که فرم های قدیمی تر را به یک پیچ و تاب و مدرن تبدیل می کند، به دست می آورم. این عامل موفقیت من در طراحی است!

یانی سایارد، طراح داخلی

چیزی که باعث می شود یک اتاق متوسط به یک خانه خیره کننده تبدیل شود، تزریق سبک و مدل شخصی و وسایل با یک ماجرا و داستان است.

مونیکا لنور، طراح داخلی

همیشه از آخرین روند طراحی (مد رایج در زمان حال و اکنون) پیروی کنید، با قطعات بی نظیری که دوست دارید، تزئین و دکور کنید.

سارا گن، طراح داخلی

به اندازه کافی نسبت به خودتان شجاع باشید و روند و مراحل را آن­گونه که دوست داشته و نه آنچه که شیک است انجام دهید. به این ترتیب شما خانه های خود را در سال آینده، و سال بعد و سال پس از آن نیز دوست خواهید داشت.

سایان آستلی، طراح داخلی

خانه خود را بازتابی از ساکنان آن قرار دهید.

جین بی شاپ، طراح داخلی

هر کسی Pinterest  را مورد انتقاد قرار می دهد، اما من شخصا آن را دوست دارم و در واقع بخشی واقعی از زندگی و عمل را که Instagram  به نمایش نمی گذارد را نشان می دهد. وبلاگ نویس / طراح داخلی که دوست دارید را پیدا کرده و سپس موارد خود را دنبال کنید. پروژه های الهام بخش خانه جدید خود را در همه جا پیدا کرده  و می توانید سبک تر و بیشتر از حدی که بعضی اوقات در رسانه های دیگر ظاهر می شود، آن ها را دنبال کنید .

Ciara Elliott، کارگردان ویرایشگر EKBB

فراموش نکنید که “نگاه” خود در طراحی برای کمک به شما در تجسم نتیجه نهایی به وسیله   moodboard  ایجاد می شود.

جن استرانبوک نویسنده داخلی

نگران نباشید که دیگران چگونه فکر خواهند کرد. اتاق را همانطور که می خواهید طراحی کنید. خود را با چیزهایی که خوشحال و راضی می کند، محاصره کنید.

استیسی ریسمن، ناشر داخلی

همیشه کیفیت مهم می باشد. این کار (توجه دائم به کیفیت) نسبت به تکرار یا تعویض, هزینه بیشتری خواهد داشت, پس مطمئن شوید که با بهترین افراد و با کیفیت ترین محصولات کار می‌کنید.

کورتنی پرایس، نویسنده داخلی

سعی کنید واقعا به خود فشار بیاورید. خانه شما جایی برای آزمایش و ایجاد ایده های حیرت انگیز که در سر دارید می باشد. هر کاری که انجام می دهید، با آن سرگرم نشوید!

سارا اکویسمب، نویسنده داخلی

از شروع تا پایان را در ذهن خود تجسم کنید. با قرار دادن یک مقدار خلاصه از آن می دانید که برای چه تلاش می کنید، روشن شدن آنچه که نیاز به خلق و خو و سبک شما دارد و همچنین دیدگاه بصری از هدف خود را مشخص می کند، به طوری که چیزی برای نوشتن و تصویری برای اشاره به آن مشخص شود. در نتیجه شما می توانید مختصر و خلاصه  به نتیجه ای که از ابتدا برنامه ریزی کرده اید، دست یابید.

دارن پالمر، طراح داخلی

سعی نکنید فورا به پروژه برسید. قبل از وارد شدن به یک طراحی، ابتدا فکر کنید که چه فضایی برای کار نیاز دارید و برنامه ریزی کرده تا در بار اول آن را بدست آورید.

تیفانی گرانت-رایلی، طراح داخلی

طراحی های مفهومی خود را از طریق Pinterest ایجاد کنید.

کارن هاو، طراح داخلی

برنامه ریزی، برنامه ریزی … و برنامه ریزی. همیشه طرح های مقیاس پذیر را تهیه کرده و هر یک از موارد را تعیین کنید. این مورد همه چیزهایی را که باید درباره چگونگی استفاده از فضا در مراحل اولیه بدانید به شما خواهد گفت. اگر هزینه می کنید، باید آن را از طریق جبران خسارت دریافت کنید. ما برنامه ریزی محدودی روی جزئیات می کنیم، می خواهیم بدانیم که چقدر باید سوئیچ روشنایی کنار تخت را بچرخانید. جزئیات مهم ترین چیز است.

گورجه هونجان، طراح داخلی

گوش دادن به مشتری و مشاهده این­که آن­ها چگونه زندگی می کنند. نگه داشتن حس شوخ طبعی نیز هرگز ضرر نمی رساند.

بانی ویلیامز، طراح داخلی

بهترین مشاوره در طراحی من می تواند سه بخش باشد. اولا همیشه یک شی را به خاطر بسپارید. حتی گران قیمت ترین مفاهیم وقتی خوب جای گذاری نشوند، موفق به نظر نمی رسند. دوم، به مانند حکم و دستور شركت من، زندگی در جزئیات و سبک است. فضای موفقیت آمیز باید به پایین ترین جزئیات اختصاص داده شود و در نهایت، همیشه انتخاب های طراحی شما به صورت عمدی انجام می شود. حتی هنگامی که با یک فضای چالش برانگیز مواجه می شوید، چالش ها را در طراحی خود قرار داده و تلاش کنید که برعلیه آن­ها کار کنید.

شیئی دلوا تاماسی، طراح داخلی

به توصیه های همسایگان، دوستان و خانواده خود برای تزئین و دکوراسیون گوش نکنید. هر کس فکر می کند که بهترین نظر را دارد و اغلب آن را ارائه می دهد. با این حال، هر شخص سبک خود را داشته که ممکن است که آن مورد با شما مطابقت نداشته باشد، کشف کنید که کدام شیوه زندگی برای شما مناسب است و سپس یک طراح حرفه ای با تجربه را استخدام کرده تا تمام آن را با هم سنجیده و یک مورد منطقی و درست را به کار بیندازد.

ملانی لانگفورد، طراح داخلی

سعی نکنید که به تصمیمات روش های طراحان داخلی برسید. زندگی در محل، پیدا کردن چگونگی استفاده از آن و تصمیم گیری برای ایجاد اتاق مناسب شما، اصلی و مهم می باشد.

کتی اورمه، نویسنده داخلی

فضای کوچک: فضای محدود سطح برای جلوگیری از خستگی و از هم پاشیدن.

فضای کوچک: فضای سطحی را محدود کنید تا مانع از چنگ زدن شود.

تیفانی پترسون، طراح داخلی
راهنمای مبلمان
رنگ های ساده را به عنوان پس زمینه برای قطعات الگو انتخاب کنید و همچنین سعی کنید از پارچه های جالب و مناسب انتخاب کنید.

ربکا از سبک ملبورن
میزهای گرد در اتاق های کوچک جریان فضایی را بهتر می کنند و نمیتوانید بقیه را با گوشه های تیز خود اذیت کنند .ودر مقایسه با میزهای دیگر به دلیل نداشتن گوشه های تیز از آسیب و آزار رسیدن جلوگیری می­کنند.

آنابل برد، طراح داخلی

نکته اصلی من این است که در قسمت های مخصوص خانه خود سرمایه گذاری کرده تا خانه شما واقعا سبک شخصی شما را نشان دهد. واقعا مهم است که بین طراحی خانه و سلیقه شما هماهنگی باشد، زیرا باعث احساس راحتی در خانه خود می شود.

فایزا سیت، موسس کاسا فورما

بنجامین فرانکلین گفت: مکان در همه چیز و همه چیز در مکان است. نکته کلیدی برای طراحی یک خانه ذخیره سازی خوب می باشد.

کیت واتسون-اسمیت، طراح داخلی

ارتقا سخت افزار یک راه عالی برای به روز رسانی یک قطعه قدیمی از وسایل و یک جواهر برای خانه شما است.

بث و کارولینا، طراحان داخلی

فرشی که برای اتاق، کمی کوچک است، شبیه به مرتب کردن (قرار دادن) مبلمان در اطراف یک تمبر پستی می باشد و از این رو اطمینان حاصل کنید که قالیچه و فرش خود را به راحتی جلوی مبلمان خود قرار می دهید.

اما بلومفیلد، طراح داخلی

در طراحی فضای داخلی، به ویژه برای یک فضای کوچک، همه چیز را روی زمین قرار ندهید، زیرا این کار فضای اتاق را مختل و آن را به صورت بصری کوچکتر از مقدار واقعی، نشان می دهد. برای رسیدن به این هدف، از فضای عمودی دیوار برای ذخیره سازی و دیگر اتصالات دیواری استفاده کنید.

عتیق اوررمان، بنیانگذار چاپ نقاشی

آینه آویزان از دیوار، راه حل نهایی برای اضافه کردن زرق و برق فوری به یک اتاق و ایجاد بزرگی فضا است، در حالی که درب های کابینت را می توان با جزئیات ظریف مانند آینه افزایش فضا داد و آن ها را سفارشی و مخصوص کرد.

جنی گیبس، مدرس طراحی دانشکده

 KLC Reupholsterیک قطعه مبلمان خسته و فرسوده را با یک پارچه زیبا و یک تعمیر سریع و آسان برای بهتر کردن اتاق انجام می دهد.

سارا بارکلی، طراح داخلی

تکمیل کننده نکات
خیلی زود دکوراسیون را متوقف کنید! لوازم جانبی یک اتاق از اریب تا فاب 5 برابر ویژگی ها و مشخصات دنیای تزئینات و دکور هستند.

ابجیلا آهرن، طراح داخلی

اضافه کردن لوازم جانبی بیش از حد بزرگ، اتاق را جالب تر خواهد کرد.

آللی کیم، طراح داخلی

لوازم، هنر، گیاهان و گل ها “زندگی” را به هر اتاقی می رسانند. همیشه بودجه­ی کمی برای این لبه های پایانی رزرو شده، در نظر بگیرید. در غیر این صورت، حتی یک فضای زیبا با زیباترین مبلمان، مانند یک نمایشگاه، و نه شبیه به یک اتاق نشیمن است.
لیندا مریل، طراح داخلی
از کف، دیوار و مبل های خاموش استفاده کنید. با خرید اقلام ارزان قیمت مانند بالشتک ها و لامپ ها از آن ها لذت ببرید.

Ceri Murray، طراح داخلی

خانه شما باید شخصیت شما را منعکس کند، بنابراین چیزهایی که نمی توانید دوری آن­ها را تحمل کنید، خریداری کنید. بهتر است حس بدی نسبت به طعم و مزه داشته باشید.
شارلوت داکورث، کارشناس داخلی
ویرایش، ویرایش، ویرایش. مواردی که باعث بیش از حد رها شدن اتاق­ها می شود را پاک کنید و تنها چیزی که دوست دارید را مشخص کنید.
کریستین بیسبی پریست، طراح داخلی

پرده های بیرونی و متضاد و پرده های بزرگ را، به زیبایی آویزان و از خارج به آن ها نگاه کنید.

لیندسی کورال هارپر، طراح داخلی

در طراحی فضای داخلی، به ویژه برای یک فضای کوچک، همه چیز را روی زمین قرار ندهید، زیرا این کار فضای اتاق را مختل می کند و اتاق را به صورت بصری کوچکتر از آنچه واقعا است، نشان می دهد. برای رسیدن به این هدف، از فضای عمودی دیوار برای ذخیره کردن و دیگر اتصالات دیواری استفاده کنید.

آلیشیا Soret، بنیانگذاران دالی Decals
حداقل یک مورد فرهنگی از یک دورۀ متفاوت را استفاده کرده و به خودتان لطف کنید.
نیکولا هولدن، طراح داخلی
خراش ها و اثر انگشت را از لوازم فولادی ضد زنگ بیرون بکشید. با روغن زیتون آن ها را بشویید تا درخشان شوند.

راشل اوگدن، طراح داخلی

من همیشه دوست دارم یک “قهرمان” در این مکان طراحی داخلی ایجاد کند. یک فرش، تصویر زمینه دیواری یا طراحی زیبای کلاسیک، همه چیز برای ایجاد لایه و ورق ها عالی است.
استیو کوردونی، طراح داخلی
شما هرگز نمی توانید بیش از حد از بالشت ها استفاده کنید.
ویکی ملود، موسس Silken Favors
جزئیات به عنوان احساس بقیه برای لوکس بودن اتاق کوچک خود مهم به نظر می رسد.

یاسمین شوپین، طراح داخلی

لوازم جانبی طراحی داخلی. از کاسه های نقره ای گرجستان یا پوسته های گرانقیمت در ساحل استفاده کنید. استفاده از آن­ها در اتاق شخصی جالب است. آن­ها داستان خود را گفته و مردم دوست دارند که به آن­ها نگاه و گوش کنند.

کریستینا هییر، طراح داخلی

شما هنگام ایجاد یک خانه، شادی به ارمغان می آورید و آن را با چیزهایی که شما را خوشحال می کند پر می­کنید. آن­ها باید خاطرات را یادآوری کنند و به شما کمک کنند تا موارد جدیدی را ایجاد کنید.

گوان هفنر، نویسنده داخلی

بهترین توصیه من این است که با آنچه دوست دارید زندگی کنید و سریعترین راه برای تغییر احساس در یک اتاق، تغییر بعضی از لامپ ها یا کل لامپ­ها است.
جاناتان لایت، مشاور محرمانه
من در هر اتاق از آینه ها استفاده می کنم. آن­ها در هر سبک می توانند به اندازه ی دلخواه  یافت شوند.

کارول کینگ، طراح داخلی

زنده و مطلوب نگه داشتن خانه و اجتناب از تغییرات بزرگ، اضافه کردن قسمت های کوچک، به عنوان مثال، بالش، لامپ، گل، یک فرش جدید، و غیره.
Rosita Missoni،  بنیانگذار خانم خانونی
به بازار رفته و خانه خود را با محصولاتی که دوست دارید پر کنید. در مورد تلاش برای ایجاد یک نگاه کلی نگران نباشید و آن ها را بیش از حد نادیده بگیرید.

استیسی شپار، نویسنده داخلی

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که چه گزینه ای را دوست دارید، همیشه یکی از مواردی که بیشتر شما را می ترساند را انتخاب کنید. من همیشه می گویم، هرگز امن ترین گزینه را انتخاب نکنید. در معرض خطر قرار گرفته و تفاوت زیادی ایجاد کنید. با احساسات خود حرکت کنید (همراه شوید).

رایان ساقیان، طراح داخلی

من معتقدم مهمترین عنصر در طراحی موفقیت آمیز به دست آوردن و احاطه کردن اشعار و وسایل معنی دار است که شما را خوشحال می کند و به خاطرات مختلف می برد.
فای رزنیک، طراح داخلی
اشیای تزئینی را به خانه اضافه کنید تا احساس بودن در خانه و نه نمایش خانه (به ظاهر در خانه بودن) را داشته باشید.

موریس پولیززونی، طراح داخلی

بهترین توصیه من ایجاد و در آغوش گرفتن سبک معتبر خود است و طراحی، یک سفر شخصی می باشد و هیچ کس بهتر از شما آن را دوست نخواهد داشت.
کلی Berg، طراح داخلی
با افزایش درجه حرارت، در خانه شما باید نور و تازگی وجود داشته باشد.
نیکولا الیوت، بنیانگذار آلیوم نوم
نقاشی های دریایی به طور مداوم خریداری شده و به خاطر عدم رضایت آن­ها پس گرفته می شود. به روایت سفید پوستان با افسانه های دریایی دقت کنید و بر روی آن ها دقت کنید تا نگاه مردانه تر و محکم تری نسبت به آن داشته باشید.

جو جگس، رئیس طراحی برای شریدان

نکات ویژه در اتاق
رنگ زرد که به طور منظم در یک اتاق غذاخوری برای سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد را بررسی کنید، این رنگ روشن، باعث افزایش گفتگو و مباحثه می شود.

کلی دیویس، طراح داخلی

به جای یک پارچ بزرگ پرتقال، دو فنجان سفید براق روی یک میز اتاق ناهار خوری را امتحان کنید.

لینین مگنسون، طراح داخلی

بهترین استفاده از تخت خود را داشته باشید! یک بالشت ملافه ای، ملافه واقعی، ورق کتانی تازه و بهترین تشکی که می توانید همه آن­ها را بخاطر بسپارید.

ماکسین برادی، طراح داخلی

هنگامی که شما به دنبال میز ناهارخوری جدید هستید، صندلی و میزهایی که انتخاب می کنید، واقعا می­توانند سبک و فضای شما را مشخص کند.
سوزان لیسکی، طراح داخلی

اضافه کردن عناصر غیر منتظره به خانه خود با استفاده از قطعات سنتی یک راه جدید و جالب است. به عنوان مثال، یک کابینت خیلی خوب، یا واگن برقی عتیقه را به حمام جدید خود تبدیل و اضافه کنید تا شخصیتتان را به فضای مورد نظر خود اضافه کنید.
KishaniPerera، طراح داخلی
نکات  روشنایی
نور را تا آخر قرار ندهید، می توانید آن را قسمت بندی کنید.
هیلاری جی سفید، طراح داخلی

سوئیچ دیمر شماره و نکته یک من برای همه فضاهای حیاتی بسیار آسان و کاملا ارزان قیمت است.
مارتین لاورنس بولارد، طراح داخلی

مهمترین جنبه در طراحی فضا ، روشنایی است. اطمینان حاصل کنید که لامپ ها به طور مناسب با فضا و مبلمان هماهنگ می باشند.

رامونا گریفین، طراح داخلی

روشنایی دراماتیک، لوکس یا مینیمالیستی، نکته مهمی در هر فضایی است. بزرگتر و مهم تر فکر کنید.
رابین د گرووت، طراح داخلی

لامپ های بزرگ می توانند اتاق را خیره کننده و همچنین محیطی خوب را ایجاد کنند.
سلانیان هولمز، طراح داخلی
آزمایش با بازتاب و سبک های مختلف بازی برای اضافه کردن درام به تنظیمات در جدول انجام می شود.
سام هود، مؤسس Amara
نورپردازی می تواند هر فضایی را ایجاد یا از بین ببرد. اثر روشنایی، به نوع لامپ بستگی دارد. یک نکته ساده در نورپردازی این است که همیشه یک سوئیچ دیمر را نصب کنید تا بتوانید به راحتی میزان (شدت) نور را بدست آورید.

جنیفر واک، طراح داخلی

نکات رنگ و بافت
رنگ دیوارها سفید است، بنابراین شما می توانید برای اضافه کردن الگوی و رنگ به عنوان یک دوز کوچک یا بزرگ انعطاف پذیری داشته باشید.

اما کای، سبک کشور

رنگ طلایی می تواند به طور کامل فضای داخلی تازه و پر سر و صدایی را ایجاد کند.
فی داگلاس، موسس Bluebellgray
از طبیعت الهام بگیرید و سعی کنید طرح خود را با رنگ فصل ها تطبیق دهید. یک راه آسان برای تازه کردن فوری خانه شما این است که شما باید سبک های کلاسیک و یا قطعات رنگی را با هم ترکیب کنید تا همیشه جالب و چشمگیر باشند.
کریستینا لینده، موسس و طراح شرکت لگزینگتون
کمی آن­ها را با همدیگر مخلوط کنید! بافت های متضاد را به خانه تان بیافزایید تا از احساس بی روح بودن تخت جلوگیری شود.

هانا تریکت، طراح داخلی

اقامت بی طرف: یک اتاق خواب پناهگاه اصلی شما است. نگه داشتن نور آن (نگه داشتن روشنایی آن) مهم و حیاتی است.

جیمی هرزلینگر، طراح داخلی

یک رنگ پنهان همراه با آرایش متقارن مبلمان، احساس راحتی و هماهنگی را ایجاد می کند.

جف اندروز، طراح داخلی

سقف های لاکی با رنگ های براق به منظور افزایش سقف و افزایش اتاق استفاده می شود.

جفری آلن مارکس، طراح داخلی

همیشه طرح های خود را شخصی سازی کرده و قطعات کلیدی تزیین که با یکدیگر هماهنگ می شوند را به خاطر بسپارید. روند مورد علاقه من لحظه ای است که گرمای فلزات به پایان می رسد. با الهام از هنر باستانی چوب سوزان ژاپنی، کار به پایان می رسد.
ویکتوریا باین، گلدوزی و طراح پارچه
کار کردن با اتاق هایی با نور طبیعی کم، رنگ ها و جواهر در راهرو ها، سالن های کوچک و آبنبات عالی می باشند.
لوسی برت، طراح داخلی

همیشه با خود، دوربین همراه داشته باشید. شما الهام بخش ترین رنگ و پارچه را برای خانه خود در غیر منتظره ترین مکان ها پیدا کنید.

لوسی گلسون، طراح داخلی

نگران رنگ کردن سقف خود با یک رنگ نباشید. تا زمانی که دیوارها در یک قسمت و سایه تیره رنگ می شوند، سقف نور را حس می کنند.
لوسی گوف، طراح داخلی

اضافه کردن رنگ روشن و الگوی های خنثی برای اتاق های چند لایه و زیبا و پر جنب و جوش، هنوز هم حساس و کنترل شده است.

MallySkok،  طراح داخلی

الگوهای مجموعه سفالی را وارد و بررسی کنید، فقط مطمئن شوید که رنگ های مشابه را برای یک فضا و زندگی مدرن و عجیب و غریب نگه دارید و استفاده کنید.
سیان الین توماس، طراحان داخلی
سعی کنید نقاشی های روی دیوار را در یک قسمت روشن قرار دهید تا یک رنگ را به رنگ های خود معرفی کنید.
آیا تیلور، فیلمنامه نویس داخلی

نگران اضافه کردن رنگ به فضای خود نباشید. این نقاشی در مورد دیوارهای بزرگ نیست. در مورد رنگ ها مانند رنگ آمیزی یک منطقه کوچک در پشت یک قفسه، فکر و بررسی کرده تا رنگ های بصری را به آن اضافه کنید. با استفاده از لوازم رنگارنگ یک پس زمینه خنثی تزئین کنید تا مطمئن شوید که چه رنگی مورد تایید شخصی شما است.

جرالدین تان، نویسنده داخلی

طراحی یک اتاق همیشه با فرش آغاز می شود. شما فقط چند فرش دارید که آن ها رادوست دارید اما ده ها رنگ و پارچه رنگی دوست داشتنی خواهید داشت، بنابراین با فرش شروع کرده و سپس رنگ ها و پارچه های خود را انتخاب کنید. این باعث می شود که این روند بسیار ساده تر انجام شود. شما برای همیشه فرش مناسب را پیدا نخواهید کرد تا به بقیه اتاق برسید و به همین دلیل در طراحی خود آن­ها را در نظر بگیرید.

مگ کسول، طراح داخلی

جسور باشید! برای ایجاد نقاط کانونی در اتاق های ساده از آن استفاده کنید.

سارا میال، طراح داخلی

اگر شما در مورد الگوی خود شک دارید، از آن استفاده نکنید. غفلت معمولا در این زمینه درست است.

سام برین، طراح داخلی

فضای داخلی خانه خود را ساده نگه دارید، فلش نمادین رنگ را به شخصیت و سبک خود اضافه کنید.
Carina Svensen، G & V Royal Mile Hotel
خودتان باشید و سبک خود را پیدا کنید، با نگه داشتن یک پوشه از ایده ها، طرح های رنگی و مبلمان و وسایل مورد علاقه خود در طول زمان، این موضوع را به زودی اثبات کنید.

سوزی مایلز، موسس طراحی مایلز

یک راه آسان برای به روز رسانی فوری اتاق پیدا کنید. (با استفاده از چند قطعه مبلمان نرم و یا الگو رنگ روشن). چند بالشت مخروطی می تواند حس فضا را تغییر دهد و یک راه عالی و بدون سرمایه گذاری بزرگ برای نگه داشتن آخرین روند داخلی است.
امی وانگ، دستیار سردبیر در LifestyleETC
رنگ های دیوار برای مطابقت و ایجاد ارتفاع در اتاق خود می باشد. قانون قدیمی می گوید که آن­ها باید سفید باشند.

کیت واتسون-اسماث، نویسنده داخلی

در هنگام تزئین – هنگام طراحی ، سعی کنید حداکثر سه رنگ را داشته باشید: اصلی، مکمل و برجسته، این طرح در چشم شما آسان به نظر می رسد.

پاپا جیمسون، طراح داخلی

هنگام تصمیم گیری بر روی یک جعبه رنگ جدید برای خانه خود، به طبیعت و الهام بخشی آن نگاه کنید. شانس این که این رنگ در یک چشم انداز ومنظره کار کند، کاملا در فضا و اختیار شماست!

لوسی گوف، طراح داخلی

بسیاری از حرفه ها به شما اجازه می دهند که خلاق باشید، اما هنوز به یاد داشته باشید که از آن لذت ببرید، زیرا خلاقیت با طراحی یک خط از تخیل شما را آغاز می­کند.
به عنوان پس زمینه برای قطعات الگو از urs  استفاده کرده، اما سعی کنید پارچه های جالب و مناسبی را انتخاب کنید.

دیوید وایت، طراح داخلی

برای طراحی سریع و کم هزینه، می توانید کمی رنگ را با هم مخلوط کنید و نمای یک اتاق را به طور چشمگیری تغییر دهید، اما نقاشی از رنگ سفید به رنگ خاکستری تیره یا رنگ آبی باید با مبلمان شما مناسب باشد. اضافه کردن چند کوسن روشن و یک نگاه کاملا جدید در بودجه کم، جزو موارد لازم برای انجام آن می باشد.
Zoe Brewer، Interior Stylist
ویژگی های این دوره (تعادل) با لوازم کلاسیک و مدرن طراحی می شود و نگران آزمایش آن با رنگ ها نباشید.

جورج کلارک، طرح های درست شده بزرگ

برای طرح تزئینات یکپارچه، از فرش خود به عنوان نقطه کانونی استفاده کنید و یک الگو یا چاپگر پررنگ که بتوانید رنگ ها را از آن خارج کرده تا الگوی طرح در بقیه اتاق قابل استفاده باشد را انتخاب کنید.

لین پوند، مدیر محصول در Brintons

رنگ های ساده را به عنوان پس زمینه برای قطعات الگو انتخاب کنید و سعی کنید پارچه های جالب را انتخاب کنید.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپارفراموشی رمز عبور ؟

Lost Password